Web Analytics

Njihuni me nënën e Afronës dhe ish-vjehrrën e Bleros

Botuar nga: InfoKosova

Blogerja e njohur së fundi ka publikuar një fotografi të njeriut më të shtrenjtë në jetën e saj.

Padyshim se askush nuk mund të jetë tjetër veçse nëna e modeles.

Në storie në Instagram, Afrona ka publikuar fotografinë teksa shihet se ka një ngjajshmëri, jo edhe të vogël me nënën e saj.

Pajtoheni edhe ju?/Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,178FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT