Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Njomza zbulon të vetmin gabim që ka bërë gjatë dasmës së saj

E ftuar këtë javë në rubrikën më të shkurtër në Prive “60 sekonda”, ishte Njomza Kastrati.

Ajo u përgjigj pyetjeve pikante të Prive-s, si dhe ndër të tjerash zbuloi shumë gjëra rreth vetes së saj dhe Rinorit.

Ndër të tjerash, ajo zbuloi edhe një gabim që ka bërë gjatë dasmës se saj dhe tani i këshillon të gjithë që ta kenë parasysh.

Për cfarë bëhet fjalë? Ndiqni të plotë materialin e mëposhtëm. /prive

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu