Web Analytics

Nuk do besoni si dukej Vesa e Big Brother me flokë të bardhë e më pak kilogramë

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu është një nga ish banoret më të komentuara të Big Brother Vip Kosova.

Ajo është aktive në rrjete sociale duke sjellur momente të shuma nga përditshmëria e saj.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka edhe foto të vjetra ku dukej shumë më ndryshe.

Në njërën nga fotot ajo shihet me flokët të bardhë dhe me më pak kilogramë se sa tani./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT