Web Analytics

Nuk e keni parë kurrë, kjo është Adelina vajza nga martesa e parë e Sabriut

Botuar nga: InfoKosova

Është publikuar foto e Sabri Fejzullahut me vajzën.

Sabri Fejzullahu është ndër këngëtarët me të dashur për publikun shqiptarë.

Në vitet e 80-ta, Sabri Fejzullahu ishte ndër tjerash, edhe vullnetar i aksionit të parë punues “Ibër Lepenci” me qendër në Hajvali.

Këngëtari e aktori i njohur, në këtë aksion, e kishte marrë me vete edhe të bijen, Adelinen, që ishte ende e vogël në moshë.

Adelina, ishte pika e dobët e këngëtarit.

Ata, duken kaq të lumtur në këtë fotografi të viteve të 80-ta.

Ndryshe, Adelina dhe Armendi, janë fëmijët e mëdhenjë të Sabri Fejzullahut, nga martesa e parë.

Shiko fotot:

Të FUNDIT