Web Analytics

‘Nuk i’a harroj kurrë’, Vesa flet për ish të fejuarin i cili e tradhëtoi me shoqen e ngushtë të saj

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2, Vesa, ka folur sërish, pak për ish të fejuarin e saj.

Në një bisedë me Metin, ajo ka thënë se e vlerëson kohën që e ka kaluar me ish të dashurin, veç se gjërat që kanë ndodhur më pastaj, kanë qenë jashtë pritshmërive.

“E kam pasur shumë kohën e mirë me të. Ama pastaj çka ka ndodh, nuk ia fal, ose ia fal, por s’ia harroj”, ka thënë ajo pos tjerash.

Ndryshe, Vesa disa dite para se te hynte ne Big Brother Vip Kosova ka marre pjese ne nje interviste ku ka treguar se ish i fejuari i saj futbollist e ka tradhetuar me shoqen e saj te ngushte dhe sot ata jane te martuar.

Shiko videon:

Nga rubrika