Web Analytics

Ja kujt nga banorët i propozoi martesë Edona James (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Edona James po vazhdon me bisedat e saj qesharake duke i bere per te qeshur banoret dhe publikun.

Edona i ka ofruar martesë Santianës që t’ia bëjë pasaportën gjermane.

Ajo tha që duhet të paraqiten si “lesbike” në mënyrë që shteti ta besojë një gjë të tillë.

“Në Gjermani nuk vijnë me të ruajtë të kreveti”, ka thënë Edona.

Kjo ka bërë që Santiana dhe Brikena të qeshin./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT