Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Nusja e Feros vallëzon nën ritmin e defave (Video)

Modelja kosovare, Arbenita Ismajli, siç duket nga postumet e saj në InstaStory ka pas një aheng familjar.

Në video, ajo shihet duke kënduar këngë me def dhe duke vallëzuar me motrën e saj.

Ku edhe pse e rritur jashtë shtetit, si duket modelja nuk i ka harruar traditat shqiptare.

Më të ishte edhe vajza e saj e vogël Nina.

Arbenita është e martuar me reperin Fero.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu