Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
20.7 C
Pristina

Pa sytjena dhe me veshje super provokuese, Kiara do ta ‘çmend’ Luizin kur ta sheh në këtë veshje!

Big Brother VIP Albania ka përfunduar dy ditë me parë. Pjesë e këtij spektakli ishte edhe moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito.

Kjo e fundit vëmendjen e madhe e mori, pas lidhjes me ‘fenomenin’ e këtij edicioni, Luiz Ejllin.

Pikërisht për këtë, edhe pas përfundimit të spektaklit, Kiara po vazhdon te marrë shumë vëmendje nga mediat roze.

E vetëdijshme për këtë, Kiara po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe me veshjen që ishte paraqitur në natën finale të BBV Albania 2, e ku fitues i këtij spektakli u shpall Luiz Ejlli.

E veshur me fusnta të gjatë e transparent, ajo që bie në sy është se Kiara nuk ka veshur fare riçipeta.

Në këto imazhe ajo po duket super hot. Pikërisht me pamjen e saj duket se ajo e ka bërë Luzin që të ‘çmendet’ pas saj.

Kujtojmë qe natën finale ndodhi edhe martesa e famshme mes Kiarës dhe Luizit.

Ata u besatuan se do të qëndrojnë deri në vdekje pranë njëri-tjetëri. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika