Web Analytics

Pas më shumë se 100 ditë në ‘BBVA’ Heidi takon sonte personin e zemrës

Heidi Baci është njëra nga banoret me të komentuara në ‘Big Brother VIP Albania’.

Pas qëndrimit të saj më shumë se 100 ditë Heidi sonte do të takoj nënën.

Emocione të shumta do të presin banoren e njohur.

Se a është ajo dakord me lidhjen e Heidit dhe Romeos do të tregoj sonte në spektakël./kosovarja

 

Nga rubrika