Web Analytics

Pas Metit dhe Shqipes, Vëllau i Madh ndëshkon edhe Gani Gërminë, kjo është arsyeja

Botuar nga: InfoKosova

Dje eshte perjashtuar konkurrenti Meti Alshqiqi dhe eshte denuar Shqipja.

Njëjtë si Shqipja, ka përfunduar edhe konkurrenti tjetër i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia, i cili është ndëshkuar për të mos folur deri në zhurmën tjetër të gongut.

Banorët e tjerë janë argëtuar pafund përgjatë kohës kur Ganiu ishte i dënuar, derisa i mbishkruanin në fytyrë e gjëra të tjera.

Çfarë ndodhi me Ganiun, e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT