Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Pas shumë kohe rikthehet Adelina Berisha dhe merret me Edona James

Adelina Berishen e kemi gjet në skenën tonë muzikore qysh kur ajo ishte ende fëmijë dhe nuk ndalej së krijuari këngë të bukura.

As si e rritur nuk i mungoj skenës muzikore me këngë e videoklipe interesante.

Së fundi, Adelina është ndalur pak, pasi nuk kemi parë diçka konkrete nga ajo.

Por, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Tik Tok, ku së fundi është marrë pak edhe ne Edona James.

Ja për çka bëhet fjalë./Kosovarja/

Shiko videon:

@adelinaberishaofficial

#fyppppppppppppppppppppppp #viralvideo #adelinaberisha #kosovo #foryoupage

♬ original sound – Shqipmemes

 

Të fundit