Web Analytics

Pas veturës 200 mijë euro dhe Porche-s, Vesa bëhet edhe me një veturë super luksoze?

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu, ish banorja e Big Brother Vip Kosova po shijon jetën e luksit.

Ajo zotëron veturë 200 mijë euro ku para pak dite njoftoi se ka blerë edhe një veturë

Porche të cilën e kishte lyer ngjyrë rozë ashtu si veturën tjetër.

Por, Vesa mori vëmendje me fotot dhe videot që publikoi së fundmi në një veturë tjetër luksoze.

Ajo mori komente të shumta për jetën luksoze që po bën./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT