Web Analytics

Përflitet se u nda me Besin, Xhensila befason me postimin: Pas çdo gruaje të suksesshme është…

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e djeshme, këngëtarja Xhensila Myrtezaj, ka bërë një set fotografik me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

Ajo ka pozuar përqafuar me djalin e saj dhe mbeshur mban vetëm një xhaketë.

“Pas çdo gruaje të suksseshme, është vetja e saj”, shkruhet në përshkrimin e fotos që shfaqet në profilin e saj.

“InstaStory” këngëtarja shkruan:

“Ajka dhe Amen më keni bërë gruan më të lumtur në botë. Krahët plot me ju. Gëzuar 8-Marsin të gjitha vajzave, grave”.

Kujtojmë se prindërit e Ajkës dhe Amen nuk po kalojnë ditë të mira. Gjithandej po përflitet se Bes Kallaku dhe Xhensila janë drejt divorcit.

Prej muajsh Besi dhe Xhensila, kanë një distancim total nga njëri-tjetri, duke fshirë edhe kujtimet më të mira bashkë.

Të FUNDIT