Web Analytics

Perplasje mes djemve të Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother Vip Kosova po vazhdon me debate e perplasje te shumta.

Kete here ishin djemte e shtepise qe ben debate me njeri tjetrin.

Pyetja “çka do ishit në gjendje të bënit për çmimin e madh” nga Blerando ka çuar në përplasje atë me Bucin, Bleron dhe Azemin.

Ata debatuan me njëri-tjetrin madje Blerando i tha Bucit se nëse do ishin jashtë nuk do kishte mundësi të ulej me të në tavolinë./Klankosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT