Web Analytics

Deri dje ishin shokë, sot Blero i kthehet ashpër Blerandos

Botuar nga: InfoKosova

Blero dhe Blerando jane komentuar shpesh per raportin e afert me njeri tjetrin.

Blero ka debatuar me Blerandon për lojën që po zhvillohet brenda shtëpisë.

Në një moment, ai e ka pyetur Blerandon se pse nuk e ka pranuar gjatë netëve Prime se ka pëlqim për Albën, pasi mbrëmë tha se i mori puthjet më të mira nga ajo gjatë lojës.

Gjatë këtij debati u fut edhe Azemi i cili tha se Blerando është hipokrit dhe shfrytëzues i madh./Klankosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT