Web Analytics

Pas deklaratës që Shqipja bëri për të, Ardi shpreh pëlqimin ta njoh më shumë Shqipen

Botuar nga: InfoKosova

Dje Shqipja befasoi me deklaraten per banorin e ri Ardin, ku ajo tha se ai po i nxjerr anen me te mire te saj.

Ardi ka shprehur dëshirë ta njohë më mirë Shqipen.

Këtë ia ka thënë edhe vetë asaj.

Derisa po bisedonin bashkë në dhomën e grimit, Ardi i tha Shqipes se dëshiron të dijë më tepër rreth saj dhe karakterit të saj, por edhe pse dëshiron ta fitojë Big Brother VIP Kosova./Klankosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT