Web Analytics

Plasin puthjet dhe ledhatimet mes Sares dhe Bardhit në shtrat pasi fiken dritat

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur Bardhi dhe Sara së fundmi janë parë mjaft të afërt me njëri-tjetrin në “Big Brother Vip Albania”.

Mes tyre nuk kanë munguar as puthjet dhe përqafimet, ku edhe mbrëmjen e djeshme para se të flinin artisti e ka mbuluar me puthje banoren teksa ndodheshin ne shtrat.

Sara së fundmi u komentua shumë për shkak të një fotografie që kishte në Instagram, ku shfaqet duke i kapur dorën e një mashkulli në makinë.

Pas kësaj pati shumë komente se mos Sara kishte lënë një lidhje jashtë, për shkak të asaj fotografie.

Ndërsa Sara vazhdon të jetë e afërt me Bardhin brenda në shtëpi. /Telegrafi/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT