Web Analytics

‘Po e ndërrova hotelin’, Alba tregon nëse u detyrua ta ndërroj hotelin për shkak të Azemit

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka folur me një informacion që ka qarkulluar në media për të dhe Azemin.

Sipas raportimeve në media, ajo ka ndryshuar hotelin për shkak të Azemit përgjatë qëndrimit të saj në Kosovë.

“Nuk është aspak e vërtetë, unë po e kam ndryshuar hotelin, por jo për shkak të Azemit. Azemin se kam takuar, por kam folur me të dhe jemi shokë shumë të mirë”, është shprehur ajo.

Azemi ka shprehur pëlqim ndaj Albës përgjatë qëndrimit në BBVK 2, mirëpo kjo e fundit ka thënë se janë vetëm shokë.

Shiko videon:

Të FUNDIT