Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Produksioni i Big Brother uron Kiarën e Luizin për vajzën, por fansave i pengon ky detaj

Sot, çifti Luiz dhe Kiara festoi ardhjen e vajzës së tyre, Luna, duke e shpërndarë këtë lajm emocionues në Instagram.

Urime dhe përkrahje erdhën nga të gjithë anët, duke përfshirë edhe produksionin e “Big Brother Vip”.

Por një hov i vogël në postimin e tyre solli dyshime: pse produksioni “Big Brother Vip” bëri tag vetëm për llogarinë personale të Luiz Ejllit dhe jo për Kiarën?

Dyshimet e ngritura ngjanë të lidhen me faktin se kontrata e Luizit me “Top Channel” po afrohet drej fundit.

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit