Web Analytics

Vajza u erdhi në jetë, Arbana dhe Bora habitin me urimin për Luizin dhe Kiaren

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e sotme erdhi në jetë Luna Ejlli, vajza e Kiarës dhe Luizit.

Çifti publikoi një foto të bebushes, duke zbuluar vetëm dorën e saj.

Postimi u mbush me komente urimi si dhe mori shumë pëlqime, duke kaluar shifrën e 100 mijë.

Ndër urimet, ajo që ra më shumë në sy ishte e Arbana Osmanit, ish-moderatores së ‘Big Brother VIP Albania’.

‘Me jetë të gjatë e të lumtur Luna bashkë me ju’– shkruan Arbana.

Mesa duket, raporti mes saj dhe çiftit Ejlli është i mirë dhe nuk ka asnjë hatërmbetje.

Nje urim i embel erdhi poashtu nga moderatorja tjeter Bora Zemani.

Shiko foton:

Të FUNDIT