Web Analytics

Publikohet fotoja, ja si dukej Alba në mbrëmjen e maturës!

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj është ish banorja e përfolur e Big Brother Vip Kosova.

Ajo më shumë është komentuar për pamjen e bukur fizike që e pëlqenin gjithë djemtë.

Alba ka shumë fotografi të saj në rrjete të ndryshme dhe Instagram ndërsa nuk kanë munguar as fotot e maturës.

Ajo edhte në atë kohë ishte majft e bukur e me trupin ‘peshk’./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT