Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Reja e Shkurtes i lë në hije nuset e estrades, me fustan të ngushtë duket si modele

Erza Dana u bë emër i njohur për publikun që nga koha kur bëri publike lidhjen me djalin e këngëtares Shkurte Fejza.

Ajo tashmë është e martuar me Arbrin dhe bashkë sjellin poza të shumta.

Një të tillë e ka publikuar Erza ku shihet krah bashkëortit.

Ndërsa vëmendje mori me fustanin e bukur por edhe trupin si modele./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika