Web Analytics

Tag: Erza Dana

Vjehrrin e saj e goditi vetura dhe e bëri për spital, ky ishte reagimi i rejës së Shkurte Fejzës

Reja e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejzës që nga viti i kaluar ka hyrë në radhën e nuseve...

Reja e Shkurtes publikon foto në krahët e burrit, kaq bukur është rregulluar

Reja e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejzës që nga viti i kaluar ka hyrë në radhën e nuseve...

Reja e Shkurtes pozon pranë pishinës, i la prapa të gjitha nuset e estrades

Erza Dana u bë e njohur për publikun si reja e këngëtares së njohur Shkurte Fejza. Ajo është shumë aktive...

Reja e Shkurtes i lë në hije nuset e estrades, me fustan të ngushtë duket si modele

Erza Dana u bë emër i njohur për publikun që nga koha kur bëri publike lidhjen me djalin e...