Web Analytics

Reja e Shkurtes publikon foto në krahët e burrit, kaq bukur është rregulluar

Reja e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejzës që nga viti i kaluar ka hyrë në radhën e nuseve të estradës.

Ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë sidomos nga dasma madheshtore qe kane realizuar.

Erza është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet ku nuk mungojne ato nga jeta private.

Sot ajo ka dalë me burrin e saj dhe vëmendjen mori grimi i saj i bukur dhe stili i thjeshtë i flokëve./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika