Web Analytics

Romeo zbulon në BBVA emrin e të dashurës së fundit të tij, tregon edhe arsyen e ndarjes

Botuar nga: InfoKosova

Romeo Veshaj eshte nje nga banoret me aktiv te ketij sezoni te Big Brother Vip Albania.

Ai ka zbuluar  se e dashura e tij e fundit ishte Aleksia Peleshi.

Madje ai tregoi edhe arsyen e ndarjes me te.

Ai tha se bëhet fjalë për Aleksian dhe arsyeja ka qenë për mospërputhje karakteresh.

Të FUNDIT