Web Analytics

Sabiani ka ditëlindjen, por dhuratën e madhe e merr Keisi

Këngëtari i njohur për publikun shqiptar, Sabian Medini, festoon sot ditëlindjen.

Ai mori urime të shumta dhe dhurata nga të afërm dhe nga miqtë, por mesa duket ai sërish nuk e le pas dore rolin si baba.

Keisi, ka zbuluar se edhe pse i ati duhet të marrë dhurata, i ka bërë asaj.

Keisi ka postuar një foto ku shihet se Sabiani i ka transferuar disa para.

‘Ky ka ditëlindjen dhe më bën mua dhuratë‘- shkruan Keisi në ‘instastory’.

Sigurish nuk kishte si të mungonte urimi edhe nga Keisi.

Me fjalë të ëmbla, ajo uroi babanë e saj me një dedikim të bukur dhe plot dashur në ‘Instagram’.

Postimi i plotë në Instagram:

Happy birthdayyy! Gjysma ime ne u rritem bashke me mesove si te flas, si te sillem, me mesove sa intriga & ligesira ka kjo bote kaq e madhe, ti me mesove si ti perballoj dhe te behem e zonja e vetes.

Ti nuk u lodhe kurre, nuk te degjova njeher te ankohesh e te dorezohesh.

Je krenaria ime ba & shpresoj te te bej dhe un nje dite po aq krenar sa me ben ti cdo dite te jetes time ne te dy kundra gjithe botes.

Shiko foton:

Nga rubrika