Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Së shpejti do bëhet nënë, ja për çfarë ka më shumë neps Sara në shtatzëni

Sara, ish-banorja e ‘Big Brother VIP 3’, është në një udhëtim emocionues drejt prindërisë, dhe për të ndarë përvojën e saj, ajo ka krijuar një pyetësor për ndjekësit e saj.

Pyetjet e shumta lidhur me shtatzëninë e saj kanë bërë që ajo të ndajë disa informacione interesante.

Një pyetje e veçantë ka qenë për preferencat e ushqimit të saj gjatë kësaj periudhe.

“Gjëra të gatuara në shtëpi, të shëndetshme, gjellë, sallatë me shumë limon, peshk i skuqur shumë, turshi dhe mish me shumë kripë,” – shprehet Sara.

Kjo përvojë e ndryshme e ushqimit është një pjesë e rëndësishme e rrugëtimit së bashku me prindërinë.

Kujtojmë se bebushi i Sarës dhe Bardhit është në gjysmën e dytë të shtatzënisë, me një periudhë prej 9 javësh dhe 2 ditësh.

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit