Web Analytics

Së shpejti një bashkëpunim me Luizin? Përgjigjet vetë Stresi

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e sotme në një intervistë për “Mos i bjer me top” Stresi nuk ka lënë gjë pa thënë.

Ndër të tjera reperi është pyetur në lidhje me karrierën e tij muzikore, ku një bashkëpunimi me Luizin nuk i ka thënë jo.

“Për muzikë, jam i hapur edhe për bashkëpunime.

Muzika është diçka ndryshe nga Big Brother dhe nga politika,”-tha Stresi.

Kujtojmë që Stresi u shpall fituesi i “Big Brother Vip Kosova”, ndërsa Luizi i të njëjtit format në Shqipëri këtë vit.

Të FUNDIT