Web Analytics

Shumë e kanë menduar vetëm si vajzë të bukur, por Kaderi çuditi të gjithë me videon e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi është mjaftë aktive në mediat sociale duke publikuar momente të ndryshme nga jeta e saj.

Në nder të 8 Marsit Kaderi ka dhenë një mesazh mjaftë të bukur duke i treguar se çdo vajzë, femër ka vlerën dhe nuk duhet të pranoj dhunë në asnjë formë.

“Çdo ditë përballemi më shprehjet ‘leje se kjo është femër’, ‘kjo nuk din se është femër’ por neve këto fjalë vetëm se na kanë bërë me të fortë” është shprehur Kaderi.

Ndiqeni për më shumë në video./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT