Web Analytics

“Si Baba Vanga” / Nëna e Getinjos dhe Mozzikut e ka shkruar të ardhmen e djemve që nga viti 95

Reperi i mirënjohur, Getoar Aliu i njohur si Getinjo, ka postuar dy poezi të shkruara nga nëna e tij, Burbuqe Aliu.

“Djemve të mi”, ishte titulli ku vargjet e dedikuara flisnin për të ardhmen e artistëve.

Dhe e dyta që fliste për lidhjen e ngushtë të dy reperëve si vëllezër me titull “Kujdesi për vëllaun”.

Në fund të poezisë ajo ka treguar se këto parashikime i ka bërë që në vitin 1995.

“Askush si nëna nuk e din. Zoti të dëgjoj oj nanë”, kishte shkruar Getinjo në mbishkrim.

Shiko foton:

Nga rubrika