Web Analytics

Tag: Azem Gagica

Shoqëria i’a bëjnë të papriturën Azemit!

Ish banori i Big Brother Vip Kosova, Azem Gagica, po qëndron mjaft aktiv në rrjete sociale. Ai sjell foto e...

Azemi sjell foton më të ëmbël me babain: Me shokun më të mirë

Azem Gagica u bë mjaft i komentuar me pjesëmarrjen në Big Brother Vip Kosova. Sidomos me historinë me babain e...

Azemi qenka i zoti edhe në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur për iftar

Azem Gagica është banori i Big Brother Vip Kosova i cili mori vëmendje të madhe me pjesëmarrjen në këtë...

Në lidhje dashurie pasi doli nga Big-u? Zbulohet e vërteta e jetës private të Azemit!

Azem Gagica, ish banori i Big Brother Vip Kosova kishte shprehur pëlqimin për Alben sa ishte pjesë e formatit. Mirëpo...

Azemi i ‘çmendi’ vajzat me foton e fundit që publikoi në Instagram!

Azem Gagica, ish banori i Big Brother po qëndron mjaft aktiv në rrjete sociale. Ai shpesh po hap edhe pyetësor...

E kemi parë duke përgatitur iftar e syfyr, Azemi tregon a po agjëron muajin e Ramazanit!

Azem Gagica është is banori i Big Brother Vip Kosova. Pas famës që mori në spektakël ai tashmë i është...

Azemi bën deklaratën e fortë, tregon për herë të parë a i kanë paguar në Big Brother Vip Kosova

Ish banori i Big Brother Vip Kosova, Azem Gagica mori një pyetje nga ndjekësit pikërisht për formatin e BBVK. 'A...

Azemi publikon foton, tregon se çfarë ka përgatitur për syfyr

Azem Gagica është ish banori i Big Brother Vip Kosova. Ai duket se është një nga fytyrat publike që agjëron...

Kohë pas doli nga Big-u, Azemi i rikthehet dashurisë së vjetër!

Azemi njëri ndër banorët më të komentuara para dhe pas daljes nga Big Brother. Ai gjatë kohës kur ishte banorë,...

Azemi i Big Brother e përgatit iftarin me duart e tij, kaq bukur paska gatuar

Jemi në muajin e shenjtë të Ramazanit ku besimtarët myslimanë agjërojnë për një muaj. Edhe disa nga fytyrat publike kanë...

Azemi ka vendosur ti ‘çmend’ vajzat, të gjitha sytë nga ai!

Azemi është ish banori i “BBVK”, i cili e bëri për vete një pjesë të mirë të publikut të...

Gani Gërmia bën deklaratën e fortë kundër Azemit

Gani Gërmia ishte banori më i përfolur në edicionin e ‘Big Brother VIP Kosova 2’ për shkak lojës dhe...