Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Elia Zaharia

Reagon për herë të parë Elia Zaharia pas përplasjes me Princ Lekën

Elia Zaharia ka reagur pas peticionit të 144 aktorëve e regjisorëve që kërkuan “me urgjencë reagimin e AMA-s, institucionit...

Flet ish-këshilltari i Oborrit Mbretëror: Vajza ka parë gjëra të tmerrshme, Princin e njoh mirë

Ish-këshilltari i Oborrit Mbretëror, Murat Basha, ka shprehur mbështetjen e plotë ndaj Princ Lekës, ku tha se e njeh...

“S’e baltose figurën e tij”! Aktorja e njohur zbulon tradhtinë e Princit ndaj Elias

Mikesha e Elia Zaharias, Luli Bitri i ka dalë në mbrojtje Princeshës pas skandalit të dhunës në familjen mbretërore. Në...

Elia Zaharia reagon për herë të parë pas videos së konfliktit me Princ Lekën

Për herë të parë që nga incidenti i raportuar mes saj dhe Princ Lekës, Elia Zaharia ka reaguar publikisht...