Web Analytics

Tag: Olsa Muhameti

E harroi shpejt! Olsa Muhameti e bën hapur tradhëtinë!

Autorja e Përputhen Olsa Muhameti po e shijon suksesin e këtij emisioni krah Megit. Nën moderim të këtij reality show...

Gati i bie të fikët, Olsa Muhameti nuk ndihet mirë dhe ndërpret emisionin (Video)

Olsa Muhameti ishte një nga të ftuarat e panelit të “Më lër të flas” gjatë puntatës së sotme, ku...