Web Analytics

Tag: Serena Sulo

Habit Serena Sula tregon cili nga VIP-at është më i dobëti në shtrat

Serena Sula eshte mjaft e komentuar per deklaratat e saj te forta. Ajo ka rrëfyer për herë të parë se...

‘Unë do ndryshoj Shqipërinë’, plas keq mes Shqipes dhe Serenës mes emisionit: Ti je llumi njerëzimit

Shqipe Hysenaj dhe Serena Sula janë përballur në “E diell” në rubrikën “Trotuar”. Shqipja u shpreh kundër ekspozimit të...