Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Vesa Smolica

Pasi nuk i’a doli në Big Brother, Vesa nis një rrugëtim të ri në këtë shtet

Vesa Smolica ka kohë që ka mbaruar rrugëtimin e saj brenda shtëpisë më të famshme ‘Big Brother Vip Albania’. Ajo...

Vesa reagon ashpër kundër Gracianos

Në një rrethanë të papritur, Vesa, ish-banorja e Big Brother VIP, ka reaguar ashpër ndaj komenteve të fundit të...

Vesa bën të papriturën, nxjerr ‘zbuluar’ veten dhe Sarën! (Foto)

Brenda lojës së BBV, Vesa dhe Sara kanë pasur konflikte të vazhdueshme me njëra-tjetrën, sidomos ditët e fundit të...

Vesa nuk i ndahet Romeos, i dërgon mesazhin e papritur në Big Brother

Ditën e sotme, Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë Heidit dhe Romeos të lexojnë disa prej mesazheve që...

Vesa bën postimin e papritur duke thumbuar keq Ledjonën

Ish-konkurrentja e BBV, Vesa Smolica, ka ripostuar një foto të Ledjonës pas transformimit të saj me look-un e ri. Ajo...

Brenda i kishte shokë, por Vesa thumbon keq çiftin Heidi-Romeo

Dasma e çiftit Heidi-Romeo ka sjellë një sërë reagimesh si brenda shtëpisë së ‘BBV3’ por edhe jashtë saj. Reagime pozitive...

Dasma e Romeos dhe Heidit, Vesa befason me postimin

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” u zhvillua dasma e improvizuar mes Romeo Veshajt dhe Heidi Bacit. Edhe pse...

Vesa bën deklaratën e fortë për Heidin, menjëherë pasi u eleminua nga Big Brother

Vesa Smolica ka qenë e ftuar këtë të diel në emisionin “Fan Club” ku ka rrëfyer për përvojën e...

Vesa reagon për herë të parë pas eleminimit nga Big Brother Vip Albania

Vesa Smolica ishte e eleminuara e radhës nga Big Brother Vip Albania. Ajo ishte në një nominim të fortë me...

Vesa mori surprizen më të bukur nga Vëllai i Madh, përlotet

Këngëtarja Vesa Smolica ka përlotur me rrëfimin e ndjerë mbrëmjen e sotme, ndërsa ka folur për një periudhë të...

Vesa nxjerr zbuluar produksionin, tregon ‘sekrete’ të BBVA

E eleminuara e natës së shtunë pas Albit ishte Arta dhe më të lënduarat ishin shoqet e saj, Rike...

Kjo është banorja e BBVA që nuk beson se ka jetë pas vdekjes: Nuk ka jetë pas vdekjes, nuk ka fakte

Dy konkurrentët nga Kosova në BBVA, Vesa Smolica dhe Arta Kabashi kanë pasur një debat interesant për sa i...