Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Ylli Limani

A e keni ditur se çfarë profesioni ka nëna e Yll Limanit?

Yll Limani sot ka uruar nënën e tij për festën e 7 Marsit. Fjalë që burojnë nga thëllsia e zemrës: “Mamush,...

Yll Limani publikon foton më të ëmbël me babain e tij dhe ka disa fjalë për të

Yll Limani, sot po feston ditëlindjen e babait të tij. Ai në urimin që i bëri zgjodhi edhe ta falënderoj...