Web Analytics

Yll Limani publikon foton më të ëmbël me babain e tij dhe ka disa fjalë për të

Botuar nga: InfoKosova

Yll Limani, sot po feston ditëlindjen e babait të tij.

Ai në urimin që i bëri zgjodhi edhe ta falënderoj që i besoi.

”Bab urime ditelindja.

Flm qe s’mu ke perzi kurre edhe qe gjithmone ke besu ne mua.

Te du, edhe 100” ka shkruar Ylli krahas fotos ku shihet duke e perqafuar.

Kujtojmë që Ylli, gjithmonë ka treguar mbështetjen madhe që prindërit i kanë bërë në gjithë rrugëtimin e tij në botën artistike./Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT