Web Analytics

Stresi me diss për Noizyn? (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Tashmë kryefjala në median rozë në vend është prishja e miqësisë mes reperëve Stresi dhe Noizy.

Së fundmi përmes një storie në Insatagram, ka reaguar vet reperi Stresi.

“O Dak.. te verteten se merr vesh kurre kur ke intriganta rreth teje.

Une jam vetvetja si gjithmone!!!”, ka shkruar reperi.

A po e quan ai Noizyn intrigant apo dike tjeter, mbetet të shihet.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT