Web Analytics

Tani është një brune superseksi, por shikoni si dukej Alba vite më parë si bionde

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka qenë në qendër të vëmendjes për mediat rozë kohët e fundit, për përplasjet virtuale që ka pasur me një tjetër ish- banore, Kaderin.

Së fundmi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Alba ka publikuar një foto me flokët bjonde dhe pse ne e njohim si një brune mjaft atraktive, mund të themi që edhe floktë bjonde i rrinë shumë bukur.

Brunja simpatike është një nga personazhet më të spikatura të “reality show”-t, në Kosovë por jo vetëm.

Ne kete foto ajo ka treguar se ishte vetem 17 vjec.

Shiko foton:

Të FUNDIT