Web Analytics

U përfol se janë ndarë, Lumbardhi habit me deklaratën për Kaderin

Botuar nga: InfoKosova

Skena e ndarjes së mundshme midis fituesit të ‘Big Brother VIP Kosova’, Lumbardhit dhe Kaderit, ka bërë që mediat të zënë vëmendje të madhe.

Në një intervistë për ‘Kanal 10’, në emisionin ‘Distric’, Lumbardhi rrëfen gjithçka për lidhjen e tyre, duke sjellë ndriçim mbi spekulimet.

Ai thekson se, “Nëse jemi larguar nga ‘Instagrami’, kjo nuk do të thotë që jemi ndarë. E respektoj privatësinë e Kaderit dhe e vlerësoj shumë.”

Por, ndërsa publiku tenton të zbulojë se çfarë ndodh me çiftin, një deklaratë e befasishme vjen nga Lumbardhi në lidhje me planin e tyre për martesë.

“Kaderi brenda në shtëpi ishte shprehur se nuk martohem pa 100 vetura, edhe unë jam duke i siguruar ato, edhe në rent a car”, thotë ai. Kjo deklaratë nuk ka bërë gjë tjetër veçse të shtojë misterin për të ardhmen e tyre.

Të FUNDIT