Web Analytics

Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre: “Një çift nuk martohet për me u nda”

Botuar nga: InfoKosova

Pas dy vitesh që u ndane, Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë përsëri në qendër të vëmendjes, kësaj here për një intervistë të hapur për martesën e tyre të dështuar.

Blero u ftua si mysafir në podcastin e njohur të një blogereje shqiptare, “The talk”, dhe në trailerin e publikuar në YouTube, ata flasin hapur për arsyet që çuan në ndarjen e tyre.

Në një moment emocional, Afrona drejton pyetjen që shumë shqetësonte: “Pse nuk funksionoi martesa Blerim?”, dhe Blero, pa hezitim, përgjigjet: “Veç je zhdukur prej jetës sime.”

Afrona vijon: “Një çift nuk martohet për të ndarë. Martohet për një qëllim, për të qenë bashkë përjetësisht.”

Blero shton: “Pas 20 vitesh në skenën e muzikës, kjo është intervista më personale për mua.”

Kjo ishte martesa e dytë e Bleros, pas ndarjes nga aktorja Teuta Krasniqi, dhe historia e tyre e ndarjes është bërë qëllimisht e qartë në publikun e tyre të ndjekës.

Shiko videon:

Të FUNDIT