Web Analytics

Uau! Kaq shumë qenka shëndoshur Alba që nga koha kur doli nga Big Brother

Botuar nga: InfoKosova

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut.

#Tashmë bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo tashmë ka filluar pushimet dhe duket sikur gjatë këtyre ditëve ka shkuar paksa peshë./ORAinfo/

Shiko fotot:

Të FUNDIT