Web Analytics

Violetë Kukaj shfaqet nga plazhi, mahnit me format trupore si vajzë e re

Ylli i muzikës, Violetë Kukaj, vazhdon të befasojë me jetën e saj të plotësisht të re pas ndarjes nga i shoqi.

Këtë fillimverë, Violeta po e kalon kohën në plazh, duke treguar një stil të lirë dhe të pavarur.

Ajo po shijon ditët e freskëta të verës në bregdet, duke pozuar me stil për të shprehur gëzimin e saj.

Me një pamje të shkëlqyer fizike, Violeta tregon se është në formë të shkëlqyer.

Shiko fotot:

Nga rubrika