Web Analytics

Xhuli është arsyeja e përplasjes së befasishme të Noizyt me Stresin?

Juliana Nura, Stresi dhe Noizy ishin tre nga emrat më të përmendur në mediat rozë gjatë kohës së spektaklit Big Brother VIP Kosova.

Ndërsa, sot është raportuar për prishjen e sërishme të shoqërisë mes Noizyt dhe Stresit.

Mirëpo, duket se një nga gjërat që mund të ketë ndikuar në këtë raport është Juliana Nura, e cila kishte treguar se ishte në një njohje me reperin Noizy.

Edhe pse ky i fundit ka mohuar këtë gjë, Dukagjini ka arritur të sigurojë disa imazhe që tregojnë të kundërtën.

Sipas një fotografie shihet që Juliana ka qenë e pranishme në ditëlindjen e Noizyt, ku Nura ka pozuar së bashku me nënën e tij e teksa po ashtu në një video tjetër shihet modelja në skenë në pjesën ku lejohen vetëm stafi i diskotekës dhe ekipet e këngëtarëve.

Nuk dihet saktësisht nëse Juliana ka qenë arsyeja e prishjes mes Stresit e Noizyt, por padyshim këto imazhe tregojnë qartazi se Nura dhe reperi nga Durrësi kanë pasur një raport të afërt mes vete.

Shiko foton:

Nga rubrika