Web Analytics

Arbenita publikon foto atraktive nga Egjipti

Botuar nga: InfoKosova

Arbenita Ismajli eshte nje nga modelet me te kerkuara.

Se fundmi ajo ka udhetuar drejt Egjiptit, ku sigurisht nuk munguan fotot per ndjekesit e saj te shumte.

Ajo ka publikuar nje foto ne bikine dhe nje foto ne mini fund te bardhe ku ve ne pah format trupore.

Te shumta ishin komentet por edhe pelqimet nga ndjekesit e saj.

Shiko fotot:

Të FUNDIT