Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Brenda pushimeve luksoze të Dioles dhe Erolldit në Indonezi

Diola Dosti dhe Erolld Belegu po shijojnë pushimet e tyre në Bali, një destinacion i mahnitshëm në Indonezi.

Pas publikimit të lidhjes së tyre, çifti ka bërë që mediat rozë të ndjekin me vëmendje të madhe çdo hap të tyre.

Për disa ditë tashmë, ata po qëndrojnë në një hotel luksoz në Bali dhe kanë ndarë momentet e tyre të mrekullueshme në rrjetet sociale.

Megjithatë, Bali nuk është destinacioni i vetëm që kanë vizituar.

Vetëm pak javë më parë, ata kaluan kohë të mrekullueshme në qytetin e Barcelonës.

Shiko fotot:

Të fundit