Web Analytics

Azemi do të pendohet që s’e bindi të lidheshin, Alba mahnit me fotot e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut.

Tashmë bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me pastime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT