Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Banori i Big Brother Vip Albania 3 dikur ka qenë në lidhje me Klea Hutën?

Gabriele Mezini, një ish-futbollist iu bashkua së fundmi shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Ai mori vëmendje me hyrjen e tij në këtë spektakël, ndonëse është rikthyer në ekran pas shumë vitesh.

Teksa u fut brenda dhe u analizuan ngjarjet dhe e kaluara e banorëve, një lajm ka qarkulluar për të.

Thuhet se ylli i Partizanit para disa viteve ka qenë në një lidhje dashurie me bukuroshen e famshme, Klea Hutën.

Ata ishin në një romancë për një kohë dhe siç raportohet u ndanë në 2016.

Klea ndërkohë u martua vitin e kaluar me këngëtarin dhe producentin, Elgit Doda.

Të njëjtit kanë bashkë një djalë të quajtur, Krid. /Telegrafi/

Shiko videon:

Të fundit