Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
31.7 C
Pristina

Tag: Klea Huta

U tha se kishte lidhje mes Kleas dhe Romeos, Klea bën postimin e papritur për Romen

Javët e fundit u komentua shumë raporti mes Kleas dhe Romeos. Dyshja jashtë kanë një raport shumë të ngushtë shoqëror. Në...

Banori i Big Brother Vip Albania 3 dikur ka qenë në lidhje me Klea Hutën?

Gabriele Mezini, një ish-futbollist iu bashkua së fundmi shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Ai mori vëmendje...

‘Po shkalloj’, moderatores Klea Huta i ndodh e papritura

Mbrëmjen e kaluar, Klea Huta, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj një ngjarje që i ka ndodhur...

Moderatorja e njohur gjendet në bagazh të vetures (Foto)

Klea Huta postoi disa fotografi ku shihet se po reklamon një veturë. Por vëmendje mori fotografia ku ajo shihet në...

Klea Huta Dua Lipës: Si nuk qëllove njëherë në shenjë me këta të dashurit?!

Dua Lipa konfirmoi së fundmi lidhjen me regjisorin Romain Gavras, duke parakaluar çift në tapetin e kuq të Festivalit...