Web Analytics

Bëhet virale video kur Luizi i shkon Kiares në kuzhinë dhe bëjnë vallëzimin sensual

Botuar nga: InfoKosova

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet me të ndjekura të momentit, çdo gjë qe publikojnë merr vëmendjen e ndjekësve.

Së fundi Luizi ka publikuar një video mjaft të bukur teksa vallëzojnë në kuzhinën e shtëpisë së tyre.

Ani pse Kiara shihet duke pastruar enët bashkëshorti i saj fton për një vallëzim sensual.

Gjithashtu Luizi kishte shkruar “Babi Lui me dy princeshat e veta”./Kosovarja/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT